Новости

 
05 декабря 2019

АІС розширює модельний ряд авто з пробігом з Кореї - стартує продаж Hyundai Santa Fe!

У торговельній мережі АІС стартував продаж Hyundai Santa Fe з пробігом з Південної Кореї. Покупцям пропонується на вибір автомобілі в хорошому або відмінному стані 2010-2011 років випуску, з пробігом від 132-165 тис. км, дизельним 2-х літровим двигуном і автоматичною трансмісією. Вартість авто стартує від $ 12 300 (296 000 тис. грн.) *. Автомобілі вже розмитнені та доступні до покупки.

Hyundai Santa Fe - потужний, елегантний кросовер з одним з найкращих в класі пакетів безпеки і виключно просторим внутрішнім простором. Santa Fe впевнено справляється з засніженими дорогами, піщаними і грязьовими ділянками. Салон відрізняється якісними матеріалами обробки, а багате оснащення і конкурентоспроможна ціна робить автомобіль одним з кращих в своєму класі.

Відзначимо, що Група компаній АІС закуповує старі автомобілі тільки у офіційних представників заводів-виробників в хорошому та відмінному стані. Автомобілі мають загальну агрегатную і кузовную базу з аналогами в ЄС та Україні, що суттєво спростить для майбутніх власників їх подальше сервісне обслуговування.

З переваг придбання автомобіля з пробігом в АІС можна виділити можливість покупки в кредит, лізинг **, а також в трейд-ін. Покупці юридичні особи отримують повне відшкодування ПДВ.

Нагадаємо, що зараз в торговій мережі АІС, можна придбати б/у автомобілі, імпортовані з Кореї і США в Кредит на акційних умовах***:
- ставка річних в гривні 10,99%;***
- перший внесок всього лише від 10%;
- термін кредитування збільшений до 7 років;
- кредитування проводиться в гривні без валютних обмовок;
- немає ніяких разових або щомісячних комісій;
- немає обмежень по пробігу або року випуску автомобіля;
- немає необхідності нотаріального оформлення договору.

Також, відзначимо, що до покупки доступні також інші бренди таі моделі авто з Південної Кореї: Kia Rio, Kia Picanto, Hyundai Elantra, Hyundai ix35, Hyundai Tucson. Крім того до покупки доступні такі бренди і моделі авто з США як: Volkswagen Jetta, Volkswagen Tiguan, Chevrolet Cruze, Mazda 6 і Ford Focus, Ford Escape. Загальний склад пропонованих автомобілів один з найбільших в Україні і перевищує 150 од.

Усі пропоновані до покупки автомобілі доступні для тест-драйву!

Нагадаємо, що в компанії AIS AutoTrade також доступна послуга купівлі б/у авто з США на замовлення клієнта.

Більше інформації про пропоновані автомобілі з пробігом на сайті www.autotrade.com.ua.

Вибрати автомобіль з Кореї або США можна на сайті AIS AutoTrade, а також відвідавши торговий центр AIS Autotrade в м. Київ, проспект Степана Бандери, 26-В (напрямок від метро Почайна / колишня Петрівка / в бік Північного / колишній Московський / моста, поруч з торговим центром METRO) або в одному з міст присутності торгової мережі АІС.

Зробити індивідуальне замовлення на покупку авто з США можна на сайті https://import.autotrade.com.ua.

Додаткову інформацію можна також отримати по інформаційній лінії 0 800-50-79-50 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів українських операторів зв'язку).

* Вказана мінімальна ціна за одиницю товару за станом на 05 грудня 2019 року! Залежно від обраного автомобіля ціни можуть відрізнятися відповідно до року випуску, пробігу та комплектації. Ціни можуть бути змінені в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі. Для отримання повної інформації звертайтеся до продавця.
** Послуги кредитування та лізингу здійснюються компаніями партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ і Держкомфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.
*** Акційна кредитна пропозиція з купівлі автомобілів з пробігом з США і Кореї діє з 07.10.2019г. по 31.12.2019г. в торговельній мережі АІС по всій Україні і поширюється на весь склад пропонованих автомобілів. Обов'язково страхується цивільна відповідальність та КАСКО за тарифом 5% (5,5% для Києва і Київської області). Кредитує АТ «КБ ГЛОБУС», Ліцензія № 240, видана НБУ 21.01.2019 р

Ознайомитися з умовами кредитування для фіз. осіб в рамках акції можна за посиланням.

Ознайомитися з умовами кредитування для юрид. осіб в рамках акції можна за посиланням.

 
 
 
 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 

Ми рекомендуємо

 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка